dsc 1319ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ.

Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień świętowano w Szkole Podstawowej już w czwartek 20 listopada.

Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie i nauczyciele. Przygotowano DRZEWO ŻYCZLIWOŚCI na, którym uczniowie przypinali pozdrowienia, życzenia i miłe słowa. Przeprowadzono konkurs na KRÓLA I KRÓLOWĄ ŻYCZLIWOŚCI. Uczniowie, którzy przyszli ubrani w kolorze żółtym nie byli pytani – w ten sposób swoją życzliwość okazali również nauczyciele.

Na koniec cheerleaderki z zespołu EUFORIA swoim występem uświetniły mecz nauczyciele kontra uczniowie, który przebiegł w atmosferze życzliwości.

W piątek 21 listopada uczennice kl. IV Nikola Wójcik i Amelia Czernek w przebraniu życzliwych skrzatów witały wszystkich uśmiechem i częstowały cukierkiem na dobry początek dnia. Ukoronowano królów i królowe życzliwości oraz rozdano najmłodszym uczniom naszej szkoły uśmiechnięte balony.

Dzień 21 listopada to szczególna okazja by zastanowić się czy jesteśmy wobec siebie życzliwi. Wystarczy uśmiech, miłe słowo i ciepłe spojrzenie. Bądźmy życzliwi codziennie a nie tylko od święta. Pozytywna energia, którą wypuścimy w świat do ludzi wróci do nas ze zdwojoną siłą.

Z pozdrowieniami organizatorzy

Dorota Tyrcha, Anna Ostrowska