dsc 4621Rowerzyści ze Szkoły Podstawowej na podium!

Po kilku latach nieobecności na Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego nadszedł czas na udany występ reprezentacji z naszej Podstawówki.

Mimo deszczowej pogody i wysokiego poziomu zawodów uczniowie klasy V w składzie: Jakub Biernat, Bartłomiej Chmura, Angelika Duda i Faustyna Kopacz zajęli trzecie miejsce (na 15 drużyn) w etapie rejonowym w Brzesku.

Na szczególne uznanie zasługuje postawa Jakuba Biernata, który dodatkowo uplasował się na trzeciej pozycji w kategorii zawodnik indywidualny. Organizowany Turniej przyczynia się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na naszych drogach, jakże istotnego dla niechronionych uczestników ruchu drogowego jakimi są rowerzyści i piesi.

W Turnieju wzięli też udział gimnazjaliści: Jakub Golik, Artur Gzyl i Bartłomiej Prasoł. Zawodnicy mają za sobą dwa bardzo udane występy w zawodach. Jednak w tej edycji konkurencja była tak mocna, że znaleźli się tuż poza pierwszą medalową trójką.

Wszystkim reprezentantom naszego Zespołu Szkół gratulujemy i życzymy szerokiej drogi, szczególnie podczas zbliżających się wakacji.

Przemysław Sobyra