21534493 10210359531804881 2042056571 oWieści z Kamerunu

Szanowni Państwo!

Na Państwa ręce przekazujemy krótki list Siostry Alicji Adamskiej z Kamerunu, w którym opisuje aktualną sytuację szkoły w Abong-Mbang. Korzystając z okazji chciałabym bardzo serdecznie podziękować za wsparcie jakiego Państwo udzielają uczniom szkoły. Dzięki Państwa hojności dzieci z najbiedniejszych rodzin dostają szansę na zmianę swojego przyszłego życia.

Łączę wyrazy szacunku i głębokiego poważania.

Justyna Janiec-Palczewska, Prezes Fundacji Redemptoris Missio

Z ogromna radością pragnę podziękować Fundacji i wszystkim którzy wspierali nas poprzez adopcje szkoły w Abong Mbang. Oczekiwaniom stało się zadość. Szkoła posiada werandę z barierką. Dzięki Wam dzieci są bezpieczne. Każdego dnia dziękowałam Bogu że nikomu się nic złego nie przydarzyło. Tym razem modlitwa popłynie do Boga za Was kochani dobroczyńcy. Niech Pan Jezus błogosławi każdego z Was. S. Alicja.

Fundacja Pomocy Humanitarnej

„Redemptoris Missio”