^Powrót na górę
 • 1 Święty Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Święty Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Święty Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Święty Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Święty Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

BAL U SMOKÓW

52840256 468267863997010 8780019609613893632 n

 

27 lutego w grupie Smoków odbył się bal karnawałowy. Motywem przewodnim naszej imprezy były zawody, więc od samego rana gościliśmy w naszej sali strażaków, policjantów, służbę zdrowia oraz kucharzy. W pierwszej kolejności dzieci miały okazję pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych, po czym rozpoczęliśmy naszą zabawę. Smoki bawiły się wyśmienicie, uczestniczyły w zabawach tanecznych oraz konkursach. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa, pomimo zmęczenia, przyniosła nam wiele radości. Bardzo dziękujemy Rodzicom, za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci oraz słodkiego poczęstunku.

Anna Turbasa

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube