BAL U SMOKÓW

52840256 468267863997010 8780019609613893632 n

27 lutego w grupie Smoków odbył się bal karnawałowy. Motywem przewodnim naszej imprezy były zawody, więc od samego rana gościliśmy w naszej sali strażaków, policjantów, służbę zdrowia oraz kucharzy. W pierwszej kolejności dzieci miały okazję pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych, po czym rozpoczęliśmy naszą zabawę. Smoki bawiły się wyśmienicie, uczestniczyły w zabawach tanecznych oraz konkursach. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa, pomimo zmęczenia, przyniosła nam wiele radości. Bardzo dziękujemy Rodzicom, za zaangażowanie w przygotowanie strojów dla dzieci oraz słodkiego poczęstunku.

Anna Turbasa