^Powrót na górę
 • 1 Święty Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Święty Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Święty Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Święty Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Święty Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".
20190228 084157Ciastko dla Afryki
W Tłusty Czwartek wolontariusze SKC i SKW zorganizowali akcję ph. "Ciastko dla Afryki", której celem było zebranie funduszy na cele misyjne. Pieniądze zostaną przekazane naszemu rodakowi ks. Piotrowi Boracy, pełniącemu obecnie posługę w Afryce. Druga część zbiórki miała miejsce w niedzielę przy współpracy z Parafialnym Oddziałem Caritas. Młodzież włączyła się w rozprowadzanie ciast przygotowanych przez członków Caritas oraz parafian.

Dziękujemy serdecznie wszystkim wolontariuszom i ich rodzicom za zaangażowanie w akcję.

 

Ciasta na kiermasz upiekli: Justyna Kudła, Daria Rogóż, Karolina Kamińska, Karolina Leśniak, Kornelia Biernat, Natalia Rogóż, Patryk Bolek, Magdalena Maślak, Magdalena Knap, Zuzanna Latocha, Jakub Biernat, Bartłomiej Chmura, Paweł Badowski, Kamila Musiał i Albert Rogóż. W niedzielę ciasta rozprowadzali: Faustyna Kopacz, Aleksandra Wójcik, Aleksandra Kobyłecka, Karolina Hebda, Aleksandra Stoch, Magdalena Gunia, Julia Madej, Estera Rogóż, Katarzyna Rogóż, Angelika Duda, Bartłomiej Chmura, Norbert Kubala.

 

Opiekunowie: Joanna Bodzioch, Krystyna Wilkosz

 

 

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube