KOCHASZ DZIECI? NIE PAL ŚMIECI!

52851303 2090613471020647 3781393880046370816 n

Przedszkolaki z grupy "Pszczółki" z Borzęcina Górnego wraz z Wójtem Gminy Borzęcin Panem Januszem Kwaśniakiem oraz Dyrekcją Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Górnym Panią Kingą Białek promują akcję charytatywną pod hasłem "Kochasz dzieci - nie pal śmieci".

Przedszkolne "Pszczółki" wraz z Rodzicami uczestniczyły w proekologicznej akcji "Kochasz dzieci-nie pal śmieci" promującej przyjazną postawę wobec środowiska naturalnego oraz dbanie o czyste powietrze. Rozwieszone plakaty z wymownym zdjęciem dzieci w maskach miało na celu zachęcenie społeczności lokalnej do segregacji śmieci oraz eliminacji różnych źródeł zanieczyszczania powietrza.
Mamy nadzieję, że przesłanie trafi do wszystkich mieszkańców Borzęcina, którzy wraz z dziećmi przyczynią się do lepszego i pełniejszego dbania o środowisko.
Koordynatorki:
Agata Małek