^Powrót na górę
 • 1 Święty Jan Paweł II
  "Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi".
 • 2 Święty Jan Paweł II
  "Wy­magaj­cie od siebie choćby in­ni od was nie wymagali".
 • 3 Święty Jan Paweł II
  "Bo­gatym nie jest ten kto po­siada, lecz ten kto daje".
 • 4 Święty Jan Paweł II
  "Pa­mięć o przeszłości oz­nacza zaan­gażowa­nie w przyszłość".
 • 5 Święty Jan Paweł II
  "Nie ma większe­go bo­gac­twa w na­rodzie nad światłych obywateli".

KONKURS RECYTATORSKI 

54520798 269565927308518 5382594783627706368 n

 

14 marca odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego poezji Joanny Papuzińskiej, który zorganizowała p. Wioletta Kwaśniak. W zmaganiach wzięło udział 19 osób. Uczniowie wzorowo wywiązali się z zadania – pięknie interpretowali i recytowali wiersze. Jury w składzie: p. Beata Staśko, p. Alicja Legutko i p. Maria Łazarz miało „twardy orzech do zgryzienia”, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki. J Finalny werdykt to wyróżnienie dla Mileny Szczupał z klasy Ib i Zuzanny Szczupał reprezentującej klasę III. Zwycięzcą konkursu został Wojciech Żurek z klasy IIa, drugie miejsce zdobyła Zofia Winczakiewicz - klasa Ia, a na trzecim miejscu uplasowała się Lena Zabiegała z klasy IIb. Pozostali uczestnicy otrzymali drobne nagrody pocieszenia. Serdecznie gratulujemy wszystkim udanych występów, ponieważ każdy z uczniów zaprezentował znakomity poziom. galeria zdjęć

Trójka uczniów, którzy znaleźli się na podium, będzie reprezentować naszą szkołę na etapie gminnym, więcej informacji już niebawem!

Maria Łazarz

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Borzęcinie Rights Reserved.


Facebook youtube